Proje Yönetimi

SORUMLULUKLAR

 • Başlangıç bilgileri ve İlgili yönetmelikler
 • Uygun proje yönetimi standartlarının tasarlanması ve uygulanması
 • Projenin planlanması ve takibi
 • Acil durum planlarının geliştirilmesi de dahil olmak üzere proje risklerini yönetmek
 • Uygun teknik ve kalite stratejilerini ve standartlarını benimsemek ve uygulamak
 • Projenin ne kadar iyi yönetildiğini değerlendirmek için bir proje değerlendirme incelemesi yapmak
 • Uluslararası inşaat standartları ve uygulamaları hakkında kapsamlı bir bilgi ve anlayışa sahibiz. Mimar, Mühendis ve BIM uzmanlarından oluşan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Her türlü bina, eğitim, sağlık, ulaşım, enerji ve su projeleri için proje yönetimi hizmeti sunma konusunda geniş deneyime sahibiz.

Financial and business documents on table with multiethnic hands working on it. Latin business manager with colleagues working on new startup project. Closeup business man and businesswoman hands understanding pie and bar graphs during meeting.

Her boyutta ve karmaşıklıkta ki projeler için yüksek kalibreli proje ekipleri sağlıyoruz. Proje Yönetimi Danışmanlık ekibimiz, çok çeşitli sektörlerde geniş ölçekli çok disiplinli projelerde birinci el teknik uzmanlığa sahip, yüksek deneyimli ve çözüm odaklı proje yöneticileri, planlama mühendisleri ve mimarlardan oluşmaktadır.

İnşaat danışmanlarımız, inşaat süreci boyunca sahiplerin, yüklenicilerin, mühendislerin ve mimarların karşılaştığı günlük zorluklara gerçek dünyadaki maliyet etkin çözümler sunmak için mühendislik ve inşaat deneyimlerine sahiptir.

Projeleri zamanında, bütçede ve gerekli kalite standartlarını sağlayarak başarılı bir şekilde teslim etmek için mükemmel bir üne sahibiz. Projelerin tamamlanmasında uzman olarak, projenizin başlangıç ​​konseptinden,  tasarımdan, tedarik ve inşaattan son teslimata kadar sorunsuz bir şekilde yönetilmesini

NEDEN proje yönetimi hizmeti almalıyım?

 1. Proje alanlarında oluşan herhangi bir arızalanmayı BIM modelinden kolayca tespit edebilir ve geleneksel yöntemlerle harcanan zamandan da tasarruf edersiniz.
 2. BIM platformunu benimsemek için
 3. Tüm BIM sürecini etkili bir metodoloji ve protokolle yönetmek için
 4. İnşaat kalitesini ve bina performansını arttırmak için
 5. İnşaat maliyetlerini ve atıkları azaltmak için
 6. Proje risklerini ve gecikmeleri azaltmak için

Daha kapsamlı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.