Visualisation

Mimari Görselleştirme kavramı projelerinizi en iyi şekilde tanımlayabilen görsel algı yönteminin inşa edilecek yapı için uygulanmasıdır Mimari görselleştirme veya 3D Görselleştirme dediğimiz kavram giderek gelişen inşaat ve mimari sektörüne pazarlama aşamasında çok büyük artılar katar. İnşa edilecek projenin prestiji açısından da çok önemlidir.  Her mimari proje iyi bir görselleştirmeyi gerektirir. Doğru bir teknik, uzman bir görselleştirme ekibi ile birlikte mimari projelerde pazarlama ve yapılanı görselleştirme konusunda önemli bir görsel gerçeklik gelişir.

Neden 3D Görselleştirme Hizmetinden Faydalanmalıyım ?

  • Mimari veya inşa edilecek yapınızı en iyi şekilde tanımlamak ve görsellik katmak,
  • İnşa edilecek yapıyı pazarlama sürecinde önemli bir prestij kazanmak
  • Yapılacak olan inşaat ve mimari ile ilgili en doğru ve anlamlı bilgi olan görselleştirme ile insana hitap etmek
  • Çağın gerisinde kalmayıp Mimari ve İnşaat sektörü ile ilgili yeni çıkan ürünler ve trendler hakkında bilgi sahibi olmak,
  • Aktif bir şekilde 3 boyutlu görselleştirme sürecini gerçekleştirmek.

.

Fast moving cars at night

Sorumluluklarımız,

Aktif ve konusunda uzman ekibimiz ile birlikte mimari ve inşaat projeleriniz için en iyi şekilde, kalitede 3 boyutlu görselleştirme yapabilmekteyiz. Bu sayede projeniz henüz bitmeden, olacak olan proje ile ilgili bilgi alabilirsiniz.  Sizler için mimari ve inşaat projelerinizin ilk başından başlayıp sürekli artan bir 3 boyutlu görselleştirme  sunuyoruz. Sorumluluklarımızdan en önemlisi 3 boyutlu kompozisyonların doğru ve etkili bir biçimde sunulmasıdır. Kaliteden ve yenilikten ödün vermemek en büyük amacımız olup mimari görselleştirme (visualization) konusunda her türlü sorunuza bir çözüm getireceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.